Характеристики:
| Ширина | 600 |
| Глибина | 500 |
| Висота | 1800 |
| Кількість секцій (шт) | 8 |
| Вага | 46 |
| Вид товару при відвантаженні * | Зібраний / разобраный |
* Параметр може бути змінений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Вес | 52 кг |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 50 мм |
| Количество секций | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 5 308 ₴



