Електросушка "Полиця для взуття" призначена для зберігання і сушки взуття в домашніх умовах, встановлюється на підлогу і підключається до розетки. Вона виготовлена з полірованої нержавіючої сталі (AISI 201), яка забезпечує максимально ефективну тепловіддачу. Діаметр труб сушки Ø30х1,2 мм (стійки) і Ø20х1,2мм (перемички).
У корпус вмонтований карбоновий нагрівальний елемент, який прогрівається рівномірно по всьому периметру, що дозволить Вам швидко і якісно висушити взуття. Він має дуже високі властивості міцності — його неможливо спалити, він не перегорає.
Що стосується економії електроенергії, то на сьогоднішній день, економічніше і надійніше карбонової нитки матеріалів немає. У даної моделі на вилці живлення встановлено регулятор температури, який для зручності в монтажі, може бути розміщений з лівої або з правої сторони.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deffi |
| Страна производитель | Украина |
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 20 лет місяць |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Без покриття "Полірований" |
- Цена: 5 980 ₴





