Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ізоляція нагрівальних провідників | тефлон FLUON ETFE |
| Длина | 42 мм |
| Защитный экран | алюмінієва фольга + алюмінієвий провідник |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Кабель підключення до мережі | 2 м |
| Напряжение сети | 230 |
| Сопротивление | 70 Ом |
| Питома потужність | 18 Вт/ м пог |
| Мощность | 756 ватт |
| Товщина кабелю | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 160 ₴


