
Машинка для стрижки волос мощная, Машинка для точной стрижки бороды и волос Електромашинка TW-76
2 890 ₴
1 445 ₴
- В наличии
- Код: 5a355m4s
🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
⚡ Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇

🔥 Машинка для стрижки волос мощная, Машинка для точной стрижки бороды и волос Електромашинка TW-76

⚡ Машинка для стрижки волосся MG-585 дозволяє не тільки економити свою годину, уникаючи очередів і попередніх записів до парикмахера, а й будь-коли коригувати свою стрижку. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно. Вона виконана в стильному дизайні і проста у використанні. Потужний, але тихий мотор працює якісно та без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу стійкість до зношування та стійкість до стирання. Ергономічний тримак машинки добре лягає у руки, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб шкірна стрижка була безпечною та приємною. Ліза після використання можна чистити за допомогою щіточки. У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм. Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить дорослим і дітям. У комплект також входять щіточка та олія.
- 🔸 Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- 🔸 Ліза: з алмазоподібним вуглецевим покриттям
- 🔸 Потужність: 5 Вт
- 🔸 Низький рівень шуму
- 🔸 Тип аккумулятора: Lithium
⚡ Комплектація:
- 🔸 Щиточка для чищення
- 🔸 4 насадки: 3мм, 6мм, 10мм, 13мм
- 🔸 Масло
- 🔸 Адаптер
📌 Дополнительные параметры
- 🔸 Тип питания: Аккумулятор, Сеть 220 В
- 🔸 Состояние: Новое
- 🔸 Страна производитель: Китай
- 🔸 Тип аккумулятора: Li-Ion
- 🔸 Цвет корпуса: Серый
- 🔸 Минимальная длина стрижки: 1
- 🔸 Количество насадок: 4
- 🔸 Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- 🔸 Производитель: Magio
- 🔸 Максимальная длина стрижки: 12
- 🔸 Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- 🔸 Дополнительные функции: Защита от перегрева
- 🔸 Тип прибора: Набор для стрижки


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Товар | Машинка для стрижки волос мощная, Машинка для точной стрижки бороды и волос Електромашинка TW-76 |
- Цена: 1 445 ₴








